دیجی نوبت

ما شما را تا بهبود همراهی می کنیم


شهر:
تخصص:
نام:

شرکت راستین ارتباط سازان پاژ


کاربران عزیز، در صورت بروز هر گونه مشکلی می توانید با شماره تلفن 5138407010 تماس گرفته و مشکل خود را با ما در میان بگذارید و حتی المقدور از مراجعه حضوری به مطب جهت رفع مشکلات فنی و یا مالی خودداری نمایید.

آدرس: مشهد - خیابان آبکوه نرسیده به کلاهدوز پلاک 404 واحد 2
تلفن تماس : 05138407010

درباره ما

دیجی نوبت با هدف نوآوری در زمینه سلامت الکترونیک و تسهیل دسترسی عموم جامعه به خدمات سلامت در کشورسامانه نوبت دهی آنلاین را راه اندازی نمود تا بدین طریق باری از روی دوش مردم عزیز و نیز پزشکان گرامی در حد توان خود بردارد.
در این سامانه انشالله سعی می شود کانال های مختلف ثبت نوبت تعبیه شوند تا هر قشر از کاربران عزیز و با هر امکانات در دسترس قادر به رزرو نوبت آنلاین و دریافت مشاوره از پزشک خود باشند. در این میان قطعا راه زیاد داریم تا رسیدن به اهداف عالی خود و به آن خواهیم رسید قطعا اما با کمک و همراهی کاربران عزیز.
دیجی نوبت حدود 5 سال است که آغاز به کار کرده و در این مدت تجربیات گرانبهایی در ارائه خدمات نوبت دهی تلفنی و اینترنتی کسب کرده است. با توجه به گسترش جامعه کاربری دیجی نوبت و در نتیجه آن افزایش اهمیت حفظ امنیت اطلاعات کاربران و نوبت های ثبت شده ایشان، سیاست دیجی نوبت به سمت تشکیل پنل کاربری و تعریف نام کاربری و رمز عبور برای کاربران خود رفته است.
پیرو این مطلب، به مرور رزرو نوبت ها از طریق پنل کاربری در دسترس خواهد بود و ظرفیت آن در روی سایت بدون ورود به پنل کاربری کاهش خواهد یافت تا به صفر برسد. به همین دلیل از شما کاربران عزیز تقاضا داریم تا در جهت فعالسازی پنل کاربری خود که بسیار هم ساده می باشدف اقدام نمایید.
علاوه بر مبحث امنیت و حفظ اطلاعات، شما با ورود به پنل کاربری خود از امکانات عمومی پنل کاربری برخوردار خواهید بود که امیدواریم برایتان مفید به فایده باشد.
از جمله خدماتی که برای عموم کاربران دیجی نوبت در پنل کاربری قابل استفاده می باشد می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- امکان رزرو نوبت آنلاین از مطب و درمانگاه های سامانه
- امکان دریافت مشاوره تلفنی از مشاور
- امکان دریافت مشاوره اینترنتی از مشاور
- امکان ثبت درخواست پشتیبانی و اعلام خطا در سامانه
- امکان معرفی پزشک جدید به سامانه جهت پیگیری عضویت ایشان در سامانه
- امکان ثبت و ویرایش اطلاعات شخصی، تماس، بیمه، علاقمندی ها و ...
- امکان مشاهده رویدادهای جاری از جمله تعطیلی مطب، تغییر آدرس، تلفن و ...قوانین ثبت نوبت


1. متقاضیان محترم می‌توانند با انتخاب پزشک مورد نظر و روز نوبت و پرداخت آنلاین مبلغ ویزیت، نوبت خود را دریافت نمایند.
2. از آنجایی که نوبت به نام متقاضی و با کدملی وی ثبت می‌گردد، همراه داشتن کارت ملی، کد رهگیری و شماره نوبت در روز مراجعه الزامی است. (نیازی به پرینت فاکتور نهایی نیست و ارائه شماره رهگیری کفایت می کند)
3. واگذاری نوبت به شخص دیگر، امکان‌پذیر نیست.
4. هر کاربر در هر روز برای یک پزشک خاص فقط یک نوبت فعال می تواند ثبت کند.
5. در صورت تمایل به لغو نوبت دریافت شده، امکان ثبت نوبت دیگر، فقط برای همان فرد و البته از هر پزشک سامانه، مقدور است. در این خصوص لازم است قوانین لغو نوبت را حتماً مطالعه فرمایید.
6. با توجه به شرایط مطب و وضعیت اورژانسی موجود برای بیماران خاص، علی رغم تلاش پاژ جهت تنظیم وقت مشخص، پیشنهاد می شود حداقل نیم ساعت قبل از نوبت خود در مطب حضور داشته باشید.
7. با توجه به شرایط فورس پزشک و مطب، احتمال لغو شدن مطب به دلایل خاص پزشک وجود دارد و پاژ صرفا، اطلاع رسانی پیامکی و تلفنی سریع به بیماران را به عهده می گیرد و زمان این اطلاع رسانی نیز به زمان اطلاع رسانی پزشک و منشی به پاژ، وابسته می باشد. در صورتی که تعطیلی از سمت مطب باشد با تعطیل شدن آن روز، در صورت لغو نوبت، کسری شامل پرداختی کاربران نشده و تمام مبلغ قابل استرداد می باشد
8. در صورت بروز هر گونه مشکلی در ثبت نوبت و یا لغو آن با پشتیبانی پاژ تماس بگیرید و از مراجعه و پیگیری موارد مذکور از مطب خودداری فرمایید.
9. بعد از ثبت نوبت حتما کدرهگیری نوبت خود را یادداشت نمایید و اگر به هر دلیلی کدرهگیری را دریافت نکردید با پشتیبانی پاژ تماس بگیرید تا وضعیت پرداخت شما بررسی شود. کد رهگیری مذکور متفاوت از کد ارجاعی است که بانک به شما ارئه می دهد، می باشد و کدرهگیری سامانه بعد از مرحله پرداخت و در سایت پاژ به همراه دیگر اطلاعات نوبت از جمله شماره نوبت، ساعت دقیق مراجعه و ... ارائه می شود.
10. توجه بفرمایید افزایش اعتبار در پنل کاربری به منزله ثبت نهایی نوبت نمی باشد و شما حتما باید نوبت را رزرو و تایید نهایی کنید که در این صورت اطلاعات کامل نوبت برای شما پیامک می شود. در صورت بروز هر مشکل و سوال حتما با پشتیبانی تماس بگیرید. قوانین لغو نوبت: «این قوانین برای جلوگیری از تضییع حقوق سایر متقاضیان وضع شده است» • ذخیره در اعتبار: مبلغ استردادی در اعتیار کاربری کاربر در پاژ ذخیره می گردد و وی می تواند در مراجعات بعدی از این اعتبار جهت رزرو نوبت از تمام پزشکان سامانه و یا فعالسازی سرویس های پاژ استفاده کند در صورت لغو نوبت بر اساس نوع کاربری، نحوه لغو نوبت و زمان لغو مبلغ استردادی برای شما محاسبه خواهد شد. توجه: ثبت نوبت آنلاین در سامانه پاژ به منزله مطالعه قوانین و شرایط سایت و پذیرفتن آن است.
با سپاس مدیریت سامانه نوبت‌دهی آنلاین مطب پاژ
آمار بازدید

امروز: 59
ماه جاری: 1048
سال جاری: 24201